Facebook Pixel
Często zadawane pytania

Masz pytanie ?

PYTANIA DOTYCZĄCE

Zamówienie

01. Na czym polega różnica pomiędzy zamówieniem standardowym a zamówieniem w systemie przedsprzedaży?

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie, masz wybór między zamówieniem standardowym a zamówieniem w systemie przedsprzedaży. Wybór tej drugiej opcji jest dostępny tylko w określonych okresach, przed rozpoczęciem produkcji.

Jeśli produkt, który Cię interesuje, jest aktualnie dostępny na stanie, możesz go nabyć w sposób standardowy, a my natychmiast przystąpimy do jego wysyłki.

Natomiast, decydując się na zamówienie produktu w systemie przedsprzedaży, uczestniczysz w naszym procesie produkcyjnym. Produkt zostanie dostarczony po upływie czasu, który jest podany przy każdym produkcie i jest nam potrzebny na jego wyprodukowanie. Taki sposób umożliwia nam lepsze zarządzanie produkcją a Ty, w zamian za Twoją cierpliwość, otrzymujesz od nas rabat w wysokości 30%.

Produkty zamawiane w systemie przedsprzedaży dostępne są w standardowych rozmiarach.

02. Kiedy mogę skorzystać z możliwości realizacji produktu według indywidualnych wymiarów?

Produkty dostosowane do indywidualnych wymiarów mogą być wykonane wyłącznie w przypadku produktów dostępnych w przedsprzedaży, po wcześniejszym uzgodnieniu wymiarów drogą mailową, zatwierdzeniu zamówienia oraz opłaceniu go według standardowej ceny.

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie trwałych ubrań, które będą Ci służyły przez wiele lat. Dlatego zależy nam, aby Twoje zakupy były starannie przemyślane, a rozmiary odpowiednio dopasowane. Wybierając tę formę zamówienia, automatycznie uczestniczysz w naszym bezpłatnym 2-letnim programie napraw i przeróbek.

03. Moje zamówienie zostało potwierdzone. Czy mogę je zmienić lub anulować?

Po zatwierdzeniu i opłaceniu zamówienia, jeśli uznasz, że chcesz wprowadzić w nim zmiany lub je anulować, skontaktuj się z nami, pisząc na adres customercare@milyduch.com. W treści wiadomości podaj numer zamówienia oraz powód Twojej prośby. Jeśli będzie to możliwe i zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, postaramy się sprostać Twoim życzeniom i pomóc w dokonaniu niezbędnych zmian.

PYTANIA DOTYCZĄCE

Płatności

01. W jaki sposób mogę zapłacić za moje zamówienie?

Aby opłacić swoje zamówienie, możesz skorzystać z następujących metod płatności:

  • Karty płatnicze: VISA, Mastercard, American Express
  • BLIK
  • Aplikacje: Apple Pay, Google Pay
  • PayPal
02. Jak opłacić zamówienie przy użyciu karty podarunkowej lub z zastosowaniem noty uznaniowej?

Przed zaakceptowaniem zamówienia, wprowadź w wyznaczonym polu specjalny kod zniżkowy, który otrzymałaś od nas w wiadomości e-mail. Kwota zniżki zostanie automatycznie odjęta od całkowitej sumy do zapłaty.

03. Czy moja płatność jest bezpieczna?

Nasz operator STRIPE gwarantuje pełne bezpieczeństwo płatności. Posiada on certyfikat PCI Service Provider Level 1 – najbardziej rygorystyczny poziom certyfikacji dostępny w branży płatniczej.

Podawanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do dokonania płatności za zamówienie. Pragniemy zapewnić Cię, że Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu przetworzenia płatności za zamówienie.

04. Kiedy moje konto zostanie obciążone?

Twoje konto zostanie obciążone w ciągu 2-3 dni od złożenia zamówienia.
W przypadku anulowania zamówienia w przedsprzedaży otrzymasz zwrot pieniędzy w tym samym terminie.

05. Co zrobić, jeśli moja płatność została odrzucona?

Jeśli Twoja płatność została odrzucona, skontaktuj się z nami, pisząc na adres customercare@milyduch.com. Postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie tego problemu.

06. Gdzie znajdę moją fakturę?

Po zaakceptowaniu zamówienia i potwierdzeniu wysyłki (co związane jest z punktem 4. dotyczącym płatności), otrzymasz e-mail z potwierdzeniem transakcji wraz z dołączoną fakturą. W przypadku utraty tej wiadomości, wszystkie informacje znajdziesz również w historii zamówień na Twoim koncie użytkownika – dlatego warto je założyć.

PYTANIA DOTYCZĄCE

Dostawy

01. Czy dostarczacie przesyłki do innych krajów?

Jesteśmy polską marką o zasięgu międzynarodowym. Nasze przesyłki docierają do wszystkich krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii, oferując bezpłatną dostawę i zwroty. Jednakże, opłaty celne i inne podatki są pokrywane przez Ciebie.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie z kraju spoza wyżej wymienionych, skontaktuj się z nami, pisząc na adres customerservice@milyduch.com.

02. Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?

Wszystkie zamówienia dotyczące produktów standardowych i dostępnych na stanie magazynowym są realizowane niezwłocznie, zazwyczaj w ciągu 24-48 godzin. Jeśli wybrałaś produkt objęty przedsprzedażą, przewidywana data wysyłki jest podana przy każdym produkcie. Zamówienia specjalne są realizowane zgodnie z indywidualnie uzgodnionymi terminami dostawy.

03. Zamówiłam kilka produktów, ale nie wszystkie będą dostępne w tym samym czasie. W jaki sposób zostaną do mnie dostarczone?

Jeśli zamówiłaś kilka produktów, które nie będą dostępne jednocześnie, skontaktujemy się z Tobą mailowo. Sama zdecydujesz, czy chcesz otrzymać dostępną część zamówienia wcześniej, czy też wolisz zmniejszyć ślad węglowy i zaczekać na dostawę całego zamówienia.

04. W jaki sposób zamówienia są wysyłane?

W Miłym Duchu wybraliśmy najlepszego dostawcę przesyłek, firmę DHL. Dostawy standardowe, zarówno w Polsce, jak i w krajach UE, są bezpłatne. Jeśli zależy Ci na ekspresowej dostawie międzynarodowej, istnieje opcja wyboru tej usługi za dopłatą w wysokości 16 euro.

05. Jak mogę śledzić moją przesyłkę?

Gdy Twoja przesyłka zostanie nadana, otrzymasz e-mail z jej numerem. Od tego momentu będziesz mieć możliwość śledzenia swojego zamówienia, klikając w dostarczony link. Jeśli nie otrzymasz takiej wiadomości, skontaktuj się z nami, pisząc na adres customerservice@milyduch.com.

PYTANIA DOTYCZĄCE

Zwroty i wymiany

01.Na jakich warunkach i w jakim czasie mogę dokonać zwrotu?

Masz 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki, aby zdecydować, czy chcesz dokonać zwrotu części lub całości zamówienia. Jesteśmy marką zaangażowaną, z wielką troską podchodzącą do wykonania naszych produktów. Dlatego będzie nam niezmiernie miło, jeśli poinformujesz nas niezwłocznie, drogą mailową, o Twoim zamiarze zwrotu zamówienia. To pomoże nam lepiej zarządzać naszymi zasobami.

Pamiętaj, że zwracane przez Ciebie produkty nie mogą posiadać żadnych śladów użytkowania, nie mogą być noszone (z wyjątkiem przymiarki), nie mogą być prane i muszą zachować oryginalne zabezpieczenia (etykietę założoną na naszej plombie).

02. Czy zwroty są odpłatne?

W każdej przesyłce znajdziesz dołączoną etykietę zwrotną, która umożliwi Ci bezproblemowy zwrot całości lub części zamówienia. Co ważne, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z procesem zwrotu.

03. Co zrobić, jeśli chcę wymienić produkt na inny?

Jeśli chcesz wymienić produkt na inny, skontaktuj się z nami, pisząc na adres customercare@milyduch.pl, a my zajmiemy się resztą.

04. Co zrobić, jeśli chcę otrzymać zwrot pieniędzy za jeden lub kilka zakupionych produktów?

Aby otrzymać zwrot pieniędzy za jeden lub kilka zakupionych produktów, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz tutaj.
  2. Zapakuj produkty, które chcesz zwrócić, do kartonu i dokładnie go zamknij, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu.
  3. Przyklej etykietę zwrotną, którą otrzymałaś od nas w paczce z Twoim zamówieniem.
  4. Skontaktuj się z infolinią DHL, aby umówić się na odbiór przesyłki zwrotnej. Możesz również skonsultować się z DHL, czy istnieją inne dostępne opcje nadana zwrotu.
05. Nie otrzymałam etykiety zwrotnej w mojej paczce. Co zrobić?

Jeśli nie otrzymałaś etykiety zwrotnej w paczce lub ją zgubiłaś, skontaktuj się z nami, pisząc na adres customercare@milyduch.com, a my niezwłocznie wyślemy ją do Ciebie.

06. Po jakim czasie otrzymam zwrot pieniędzy?

Gdy tylko otrzymamy Twój zwrot i upewnimy się, że odesłane produkty są w ich pierwotnym stanie – bez żadnych oznak noszenia, prania czy usuniętych etykiet z naszym symbolem MD – niezwłoczne uruchommy procedurę zwrotu pieniędzy. Proces weryfikacji może potrwać do 3 dni roboczych.

Po pomyślnym zakończeniu weryfikacji, zwrot środków zostanie przekazany na Twoje konto bankowe. Okres oczekiwania na pojawienie się środków na Twoim koncie może wynieść do 14 dni roboczych, w zależności od Twojego dostawcy usług bankowych.

07. Jeden z zakupionych produktów ma wady. Co zrobić?

Jeśli zauważysz, że jeden z zakupionych przez Ciebie produktów posiada wady, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić wysyłając do nas wiadomość na adres customercare@milyduch.com. W treści wiadomości podaj numer zamówienia i załącz zdjęcia produktu, na którym widoczna jest wada.

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj lub wysłać wiadomość za pomocą komunikatora WhatsApp.

Jeśli wolisz tradycyjną formę kontaktu, napisz do nas na adres:

METIERS sp. z o.o.
z siedzibą w Puszczykowie,
ul. Bolesława Chrobrego 23,
62-040 Puszczykowo.

PYTANIA DOTYCZĄCE

Produkt

01. Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Przy każdym produkcie znajdziesz przewodnik po rozmiarach, który ma na celu ułatwienie Ci wyboru odpowiedniego rozmiaru.

Jeśli jednak nadal masz wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z nami, pisząc na adres contact@milyduch.com.

02. Gdzie powstają ubrania Miły Duch?

Ubrania Miły Duch powstają w Polce, w naszej pracowni w samym sercu Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Kierunek artystyczny naszym ubraniom nadają niezwykłe kobiety ze studia projektowego w Paryżu.

Cały proces produkcji odbywa się w naszej własnej szwalni w Polsce. Na naszej stronie internetowej możecie poznać twarze utalentowanych kobiet, które dają życie ubraniom, które u nas kupujecie.

03. Z jakich tkanin powstają ubrania Miły Duch?

Tkaniny są dla nas tak samo ważne, jak krój i jakość wykonania. Aby nasza rzemieślnicza precyzja mogła znaleźć odpowiednie ujście, wybieramy tkaniny pochodzące z wybitnych tkalni o ponad stuletnich tradycjach, głównie włoskich i francuskich.

Używamy tkanin wełnianych lub szlachetnych melanży wełny z jedwabiem czy lnem. Zawsze poszukujemy materiałów, które czerpią z tradycji, opierając się na naturalnych składach, prawdziwie doskonałych tkanin, takich jakie często mają zastosowanie w męskim wysokim krawiectwie,
ponieważ dają one gwarancję niezawodności i trwałości.

Nie znalazłaś odpowiedzi

na swoje pytane?

Jeśli potrzebujesz wsparcia lub masz pytania, napisz do nas bez wahania na adres:

contact@milyduch.com