Facebook Pixel

Manifest

Miły Duch, moda tworzona przez kobiety i dla kobiet.

W dziedzinie mody kobiecej, która zatraca swoje wartości, Miły Duch staje w obronie mody rozsądnej i odpowiedzialnej. Mody tworzonej lokalnie i z myślą o potrzebach swoich klientek. Mody, która docenia kobiety, zarówno te, które ją noszą, jak i te, które ją tworzą. Mody, która jest odpowiedzialna za miejsca pracy, które chroni i pasje, jakie powołuje. I w końcu, mody świadomej, która zdaje sobie sprawę z wpływu, jaki wywiera na środowisko i z troską dba o przyszłe pokolenia.

Ponieważ jesteśmy przekonane, że zdrowy rozsądek nakazuje poświęcić odpowiednią ilość czasu na dobre wykonanie, tworzymy modę opartą o wartości niezmienne, na których kobiety zawsze mogą polegać. Miły Duch daje kobietom możliwość podarowania sobie mody lokalnej, która odzwierciedla ich wybory i jest im przyjazna. To moda tworzona przez kobiety i dla kobiet.

Punkty Stacjonarne

Zapraszamy do odwiedzenia punktów stacjonarnych prezentujących naszą kolekcję, gdzie świat mody Miły Duch ożywa w wyjątkowej atmosferze.
 
WARSZAWA
TFH Concept Store
ul. Szpitalna 8, 00-031 Warszawa
godziny otwarcia: poniedziałek-sobota 11:00-20:00

PUSZCZYKOWO K. POZNANIA

Oferujemy także możliwość spotkania w naszej pracowni w Puszczykowie.

Po wcześniejszym mailowym umówieniu godziny, zapraszamy raz w tygodniu, w środy, w godzinach 13:00-19:00.

Aby umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt mailowy: contact@milyduch.com

 

 

Skontaktuj się z nami

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy, czy szukasz odpowiedzi na swoje pytania, możesz również wysłać nam miłą wiadomość e-mailem:

contact@milyduch.com

BEZPIECZNY
ZAKUP

WSZYTY
POLSKA

DOSTAWA
PRAKTYCZNY

PŁATNOŚCI
ĆWICZYĆ